niedziela, 14 października 2018

„We're different and the same”

Hej, czas na kolejny post. Dzisiaj jestem po sesji zdjęciowej, jeśli tak to można nazwać. Mam na sobię całkiem elegancką stylizację, która bardzo mi się podoba. Zdjęcia zostały zrobione w świtnym miejscu, serio niespodziewałam się takiego efektu ale bardzo mi się podobają wszystkie zdjęcia.
Czekam na Waszą opinię, jestem ciekawa Waszego zdania. Mam nadzieje, że Wam się spodoba.
spódniczka- stradivarius / koszula- stradivarius /  buty- adidas slip on / płaszcz - reserved


                                      

                                       niedziela, 7 października 2018

„But you better choose carefully”

Hej, mamy już prawdziwą jesień na dworze coraz zimniej, dlatego też postanowiłam kupić sobie ciepły płaszcz. Był to dosyć ciężki wybór ponieważ pierwszy raz w życiu był to płaszcz, myślałam, że nie będzie mi pasował ale chyba jest dobrze? Jak uważacie? Ma on jeszcze na kapturze futerko ale jest odpinane, ja na razie postanowiłam je zdjąć. Na sobie mam koszule w biało czarne paski. Do stylizacji mam również czarne spodnie i białe superstary. Są one dobre na jesienne dni.
Płaszcz- reserved / koszuka- reserved / spodnie – stradivarius / buty – superstar niedziela, 30 września 2018

„I was wondering if after all these years You'd like to meet”

Hej! Dziś mam dla Was kolejną jesienną stylizację hest ona luźna, idealna do szkoły. Składa się ona z jeansowwej kurtki, którą kupiłam już jakiś czas temu, jest super i bardzo ją lubie. Mam na sobie również zwykłe czarne spodnie, które do wszystkiego pasują oraz zwykły biały t-shirt z napisem. Mam nadzieje, że moja dzisiejsza stylizacja się Wam spodoba. Dziś jestem lekko zestresowana ponieważ jutro idę na pierwszy rok studiów. Trochę sie boję a jak tam u Was ?
niedziela, 23 września 2018

,,Życia unikamy, uciekamy, bo Boimy się go''

Hej! Czas na kolejny post. Zdjęcia robione już dość dawno, lecz dopiero dziś postanowiłam Wam je opublikować. Luźna stylizacja idealna na zwykle ciepłe dni. Mam na sobie biały t-shirt który na dole ma koronkę bardzo go lubię, mam również zwykle czarne szorty i moje ulubione buty vansy. Sesja jest z cudownej miejscowości. Znajduje się tam nie tylko piękne stare miasto jest również wiele innych atrakcji.  Mam nadzieje, że Wam się spodoba.